Sniper 3D

Sniper 3D

5 üzerinden 4.65 puan

Sniper 3D Hakkında

En iyi atıcıyı çağır, silahlar harekete hazır! Şimdi ücretsiz, popüler ücretsiz eğlenceli silah atış oyunu Sniper 3D indirin. Çevrimiçi ve çevrimdışı dünyada öldürmeye tek erkek ordusu, keskin nişancı suikastçısı ol. Keskin nişancı 3D, eğlenceli eğlenceli çekim ve aksiyon oyunu!

Bu eğlenceli serin oyunda ordunun en iyi keskin nişancısı, silahları ateş ediyor ve günlük savaşta suikastçıları durdurmak için öldürüyorsunuz. Keskin nişancı suikastçı silahı harekete geçirdiğinde, hiçbir ordu onu durduramaz! En iyi silahı seçin ve ücretsiz, çevrimiçi ve çevrimdışı en iyi oyunu çekmeye başlayın.

Ultra gerçekçi 3D Grafikler
En iyi 3D aksiyon oyunu, silah kalitesi ve serin çekim.
Popüler Özgür Ordu Oyunu
Kolay ve sezgisel yeni kontroller, savaşta en iyi keskin nişancı olmak için nişan alın ve ateş edin.
Yeni Havalı Görevler
1 numaralı keskin nişancı olun ve savaşın çalışan suikastçıyı vurmasına ve serin çevrimdışı görevlerde kralı öldürmesine yardımcı olun veya orduya katılın ve en iyi çevrimiçi katil olun.
Silahınızı yükseltin
Serin silahların kilidini açın ve nihai silahı inşa etmek için onları yükseltin. Her türlü silahı satın alın: çevrimiçi savaşta gücünüzü serbest bırakmak için çevrimdışı görevler, av tüfeği veya tabancalar için en iyi keskin nişancı tüfekleri! Savaşta daha fazla hasar veren mermi almak için cephane, kavrama ve kalibreyi yükseltin.
Eğlenceli Çevrimiçi ve Çevrimdışı Oyun
En iyi çekim aksiyon deneyimi! Dünyanın her yerinden yeni ve havalı keskin nişancılar ile oynayın, eğlenceli! Çevrimiçi ve çevrimdışı oyunlardan en iyi keskin nişancı ol!

Keskin nişancı suikastçı seni bekliyor, silah al ve harekete geç! Orduya katılın ve suikastçıları hemen ücretsiz öldürmeye başlayın! Savaşı sadece en iyi keskin nişancı kazanır.

Bedava Eğlenceli Oyunlar sizin için en iyi ücretsiz ve eğlenceli aksiyon çekim oyunu yaptı: Keskin Nişancı 3D: Eğlenceli Çevrimdışı Silah Atış Oyunları Bedava! Çevrimiçi veya çevrimdışı olarak şimdi oyuna başlayın!

Sniper 3D Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    3.8.3

  • Publish Date:

    2020-04-28

  • Requirement:

    Android 4.1+