Smart Messages for SMS, MMS and RCS

Smart Messages for SMS, MMS and RCS

5 üzerinden 5 puan

Smart Messages for SMS, MMS and RCS Hakkında

Akıllı Mesajlar, arkadaşlarınızla muhteşem ve hızlı bir mesajlaşma deneyimi için en gelişmiş ve zengin sohbet özelliklerine sahip telefonunuz için en iyi SMS, MMS ve RCS (Sohbet) değiştirme uygulamasıdır. Ve en iyi tarafı? Tamamen ücretsiz!

Zengin İletişim Özellikleri
Akıllı Mesajlar, popüler anlık mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi bir hesap oluşturmadan çalışan SMS / MMS için modern bir Teslimat ve Okuma Fişi özelliği içerir. Ayrıca, arkadaşlarınızın size mesaj attığında size gösteren hızlı ve doğru bir Yazma Göstergesi vardır.

Not: Teslimat makbuzları kutudan çıkar çıkmaz çalışır, ancak okuma makbuzları ve yazma göstergesi İnternet erişimi gerektirir ve kişileriniz de Akıllı Mesajlar kullanır. Zengin İletişim Özellikleri her telefon numarası ve tüm mobil operatörlerle uyumludur.

Akıllı Mesajlar, stok SMS, MMS ve RCS (sohbet) uygulamanıza ve istediğinizi önceden tahmin edebileceğiniz öngörülü bir AI motoruna sahip 1. mesajlaşma uygulamasına en iyi alternatiftir.

Bakın, tüm mesajlaşma uygulamaları aynı değildir. En iyi SMS uygulaması 2020 arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Akıllı Mesajlar ile size zaman kazandıran ve hayatınızı kolaylaştıran birinci sınıf kullanıcı deneyimine sahip bir mesajlaşma hizmeti alırsınız.

Akıllı Mesajlar, en son Materyal Tasarımı ilkelerine dayanan harika bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve seveceğiniz en eksiksiz özellikleri sunar: okundu bilgileri ve yazma göstergesi (yalnızca Akıllı Mesajlar kullanıcıları tarafından kullanılabilir),grup sohbeti, hızlı yanıtlar, emoji tahminleri tabanlı metin mesajlarınızda akıllı duygu tanıma, videoların, görüntülerin, coğrafi konumunuzun kolay paylaşımı ... Arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşma asla aynı olmayacak!

Akıllı Mesajlar% 100 ÜCRETSİZ SONSUZA (abonelik YOK, ücretli özellikler YOK),sizi izlemez ve telefon verilerinizin yanı sıra gizliliğinizi de korur!

Android için şimdi en iyi SMS uygulamasını indirin ve büyülü bir yolculuğa başlayın!

Grup Sohbeti
Hepsi aynı yerde birden fazla alıcıdan mesaj gönderip alın. Operatörünüzün bu özelliği sınırlayabileceğini lütfen unutmayın.

Çift sim
İki telefon numarası arasında kolayca geçiş yapın.

Akıllı bildirimler
Tam özellikli bir deneyimle doğrudan bildirimlerden yanıt verin.

Hızlı cevap
Akıllı önerilerle iletilere daha da hızlı yanıt verin.

Sihirli Kartlar
Akıllı Mesajlar, bir kod veya bir defalık şifre (OTP) aldığınızda "Kodu kopyala" seçeneği gibi ihtiyacınız olduğunda ilgili işlemleri göstermek için Yapay Zeka'yı (AI) kullanır. Ayrıca aramalar, e-postalar, haritalar ve takvim etkinlikleri için akıllı eylemler gösterebilir. Sihirli Kartları, ✨ ile işaretli herhangi bir mesaja kısa bir dokunuşla görüntüleyebilirsiniz.

Profesyonel İpucu: Sihirli Kartları da paylaşabilirsiniz! Karta uzun basın ve mevcut kişinize (sağdaki düğmeye bırakın) veya başka birine (soldaki düğmeye) göndermek isteyip istemediğinizi seçin.

Başa Dön
Favori sohbetlerinizi listenin üstüne sabitlemek için uzun basın.

Toplu Gönderme
Birden fazla SMS seçeneğiyle herhangi bir mesajı toplu olarak gönderin.

Gönderimi zamanla
Bir tarih ve saat tanımlayın ve mesaj göndermeyi otomatik olarak erteleyin.

Karanlık Mod
Manuel veya otomatik olarak önceden belirlenmiş saatlerde karanlık moda geçin.

Emoji Tahminleri
Mesajınızdaki duygu ile ilgili emoji önerileri alın.
Bu seçeneği “Ayarlar” dan indirin - ücretsiz!

Kolay Paylaşım
Herhangi bir SMS, resim, GIF, çıkartma, video, sesli mesaj, konumunuzu vb. Anında seçin ve paylaşın.

Duvar Kağıtları ve Temalar
Ekranları kişiselleştirin ve özel renklerle sohbet baloncukları yapın ve havalı duvar kağıtlarını veya kendi resimlerinizi sohbetlerinizde arka plan olarak ayarlayın.

Tamamen bedava
Akıllı Mesajlar sonsuza kadar ücretsiz ve abonelik gerektirmez.

Gizliliğiniz bizim önceliğimizdir!
Verilerinizin hiçbirini sunucularımızda saklamıyoruz. Gizliliğinizi koruma taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza göz atın.

Smart Messages for SMS, MMS and RCS Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.1.68

  • Publish Date:

    2020-05-06

  • Requirement:

    Android 4.4+