Pulse

Pulse

5 üzerinden 4.75 puan

Pulse Hakkında

Hızlı, güvenli ve istediğiniz tüm özellik ve özelleştirmelerle dolu bir SMS uygulaması ister misiniz? Başka yerde arama.

Darbe SMS ciddi güzel, yeni nesil, metin mesajlaşma uygulaması. Pulse'un aynı zamanda Play Store'daki en yüksek puanlı mesajlaşma uygulaması olduğundan bahsettik mi?

Nabız SMS'i telefonunuzda kullanmak tamamen ücretsizdir, verilerinizi toplamaz veya satmayız ve hiçbir zaman reklam görmezsiniz. Birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi için bu nasıl? Uygulama ile olan deneyiminizi derinden önemsiyoruz ve reklamların ve gölgeli veri toplamanın bu deneyimi mahvedeceğine inanıyoruz.

Sınıfının en iyisi telefon uygulamasını tamamlamak için Pulse, tüm cihazlarınızda bulunan SMS ve MMS mesajlarınızı senkronize etme olanağı vererek iletişiminizi yeniden hayal eder. Bilgisayarınızdan, tabletinizden, saatinizden, otomobilinizden veya internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan metin ve resimleri sorunsuz bir şekilde gönderin ve alın. Hepsi kişisel telefon numaranız aracılığıyla.

Google Play'deki başka hiçbir uygulama tasarım, işlevsellik, özellikler, hız veya derin platform entegrasyonumuzla eşleşemez. Bu kısa mesajdır, doğru yapılır.


---------


Özelliklerin Tadı
Darbe özellikleri ile dolu reçel. Tüm cihazlarınız arasında senkronizasyonun yanı sıra, onu nihai mesajlaşma deneyimi yapan şeyin küçük bir tadı:
- Eşsiz tasarım ve akıcı animasyonlar
- Sonsuz global ve konuşma başına özelleştirme seçenekleri ve binlerce renk seçeneği
- Görüşmelerde önerilen Akıllı Yanıtlar
- Şifre korumalı, özel görüşmeler
- GIF'leri Giphy'den mesajlarınızla paylaşın
- Mesajlar ve konuşmalar yoluyla güçlü arama
- Bir Pulse hesabı ile otomatik mesaj yedekleme ve geri yükleme
- Web bağlantılarını önizleme
- Kara liste sinir bozucu spam göndericiler
- Gönderdiğiniz iletileri düzenlemek veya iptal etmek için size zaman vermek üzere gecikmeli gönderme
- Kişiler, anahtar kelimeler ve sürüş / tatil modlarına dayalı otomatik yanıtlar
- Çift SIM desteği
- artı çok daha fazlası!


Desteklenen Platformlar
Darbe SMS kullanabileceğiniz bir web uygulaması vardır. Ayrıca tabletler, MacOS, Windows, Wear OS, Samsung Galaxy Gear saatler, Google Chrome, Firefox, Linux ve hatta Android TV için yerel uygulamalara sahiptir. Tüm platformlarımıza ve ekran görüntülerine buradan göz atın: https://messenger.klinkerapps.com/overview/


Fiyat
Nabız, reklamsız olarak telefonunuzda kullanmak için tamamen ücretsizdir ve her zaman olacaktır! Diğer cihazlardan metin almak için küçük bir abonelik ücreti (yedi günlük ücretsiz deneme sürümü ile) veya bir kerelik ödeme arasında seçim yapabilirsiniz:
$ 0,99 / ay
5.99 $ / yıl
veya bir kerelik satın alma için 10,99 ABD doları

Bu küçük ödeme, ışıkları açık tutmama ve yeni özellikler geliştirmeme yardımcı olurken, reklamlara veya herhangi bir veri toplama türüne başvurmak zorunda kalmadan ödeme yapmak istemiyor musunuz? Sorun değil, tamamen ücretsiz, telefonunuzdaki uygulamayı kullanabilirsiniz.

Elbette aboneliğinizi istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.


Şifreleme
Çevrimiçi hizmeti kullanıyorsanız, iletilerinizi diğer cihazlarınız tarafından kullanılabilir hale getirmek için bulutta depolamam gerekir. Tüm konuşmalarınız uçtan uca şifreleme olarak saklanır. Verilerinizin sızması konusunda asla endişelenmenize gerek yok ve sizden başka hiç kimse mesajlarınızı göremiyor. Pulse ile kutudan çıkar çıkmaz gizlilik ve gönül rahatlığı elde edersiniz: https://messenger.klinkerapps.com/encryption.html

Açık kaynak
Bir geliştirici misiniz? Nabız tamamen açık kaynak! Şuna göz atın: https://github.com/klinker-apps/pulse-sms-android


-------


Pulse, Android'deki önde gelen web, bilgisayar ve telefon mesajlaşma uygulamasıdır. Her şey anında, kurulum bir esinti ve tasarımı kullandığınız hiçbir şeye benzemiyor.


Yararlı Bağlantılar

Web sitesi: https://messenger.klinkerapps.com/overview
Yardım Sayfası: https://messenger.klinkerapps.com/help
Gizlilik Politikası: https://messenger.klinkerapps.com/privacy.html

Pulse Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    5.2.3.2734

  • Publish Date:

    2020-04-30

  • Requirement:

    Android 5.0+