Messages

Messages

5 üzerinden 5 puan

Messages Hakkında

Mesajlar Manifatura App eğlenceli bir hızlı kısa mesaj uygulaması. Kısa mesajlar ve resimler gönderin!

Mesajlar - Metin Mesajları kısa mesajlaşma SMS SMS ve MMS, sohbet ve arama yeni bir yoludur. Herhangi bir yerden mesajlaşmanın güvenilirliği ve sohbetin zenginliği ile herkese mesaj gönderin. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişimde kalın, hızlı kısa mesajlar ve multimedya mesajları gönderin ve alın.

Eski ve sıkıcı metin SMS mesajlaşma uygulamasını değiştirin! Şaşırtıcı bir sohbet deneyimi için yeni bir mesajlaşma yolunun tadını çıkarın. Mesajlar ücretsiz sınırsız mesaj ile eğlenceli bir SMS messenger uygulaması.

Yürüyüş manifatura modu ile sokakta sohbet. Mesaj yazarken çevrenize dikkat edin.

Her mesaj için puan kazanın ve yeni seviyelerin ve inanılmaz başarıların kilidini açın. Liderlik tablosunda arkadaşlarınıza meydan okuyun. Haftalık veya ömür boyu skorbordda bir numara olun!

Metin Mesajları SMS manifatura uygulaması, iletişimi hızlı ve eğlenceli hale getiren renkli, sezgisel bir tasarıma sahiptir. SMS metin mesajları göndermek hiç bu kadar güzel ve büyük emojilerle hiç bu kadar harika olmamıştı.

Tercih ettiğiniz temayı ve kabarcık renklerini, sohbet listelerini, duvar kağıtlarını ve resim arka planlarını özelleştirin. Mesajlar SMS uygulaması, mesajlar, multimedya mesajları ve hızlı metinler göndermenizi sağlayan tamamen özelleştirilmiş bir SMS deneyimi telefonudur.

Messages Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    3.5.0

  • Publish Date:

    2020-04-19

  • Requirement:

    Android 4.4+