Messages Lite

Messages Lite

5 üzerinden 5 puan

Messages Lite Hakkında

Mesajlar Lite - Özel Metin Mesajları, Gizli SMS, MMS Sohbet mesajlaşma bir metin SMS ve MMS mesajlaşma uygulaması - hızlı metin mesajlaşma, sezgisel mesajlaşma ve eğlenceli ve güvenli metin mesajları ile küçük ve basit bir mesajlaşma uygulaması! İnternet bağlantısı olmayan herhangi bir yerden herhangi birine mesaj gönderin. Anında SMS ve MMS mesajları gönderin ve alın.

Eski ve sıkıcı metin SMS mesajlaşma uygulamasını değiştirin! Mesajlar Lite SMS ve MMS yeni bir özel manifatura uygulaması ve tamamen ücretsiz. Tüm kişilerinizle iletişim halinde olun, mesaj gönderin veya dünyadaki herhangi bir numarayı arayın. Şaşırtıcı, büyük, yeni animasyonlu emojiler ve animasyonlu ruh halleriyle eğlenin. Her gün arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalın.

Tercih ettiğiniz tema ve kabarcık renklerini ve her kişi için de özelleştirin. Mesajlar Lite kendi kişisel mesajlaşma uygulaması. Kendi benzersiz görünümünüzü oluşturun ve mesajlarda ruh halinizi ve tarzınızı gösterin. Arka plan rengini veya fotoğraf duvar kağıdını da değiştirebilirsiniz. Manifatura hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Tüm arkadaşlarınız ve ailenizle sınırsız mesajlaşmanın tadını çıkarın.

Messages Lite - Çağrılar ve Mesajlar hayatınızdaki insanlarla bağlantı kurmak için bir anlık mesajlaşma uygulaması. Mesajlar Lite - Metin mesajları, SMS, MMS ve Çağrı. Bugün bu özel uygulamayı deneyin!

Messages Lite - Çağrılar ve Mesajlar Özellikler

ÖZEL MESAJLAR
✔ Gizli sohbet
Messages Emoji veya PIN şifresi ile mesajları koruyun

SMS ve MMS
✔ Hızlı kısa mesajlar
✔ Sınırsız SMS ve MMS mesajı

Çağrıları Mesajlar Işığı ile bağlama
Call Aradıktan sonra metin kişisine bir kez dokunun. Tekrar numara girmeye gerek yok


BÜYÜK VE EĞLENCE EMOJİSİ
✔ Hızlı mesaj 2000+ müthiş yüzler, emojiler ve ifadeler doğrudan mesajlarda
Text Metin mesajlarında harika yüzler, emojiler ve ifadelerin harika görüntüsü

Messages Lite Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    3.5.0

  • Publish Date:

    2020-04-20

  • Requirement:

    Android 4.4+