Messages

Messages

5 üzerinden 4.3 puan

Messages Hakkında

Google'ın mesajlaşma (SMS, MMS) ve sohbet (RCS) için resmi uygulaması olan Mesajlar ile tanışın. Herhangi bir yerden mesajlaşmanın güvenilirliği ve sohbetin zenginliği ile herkese mesaj gönderin. Arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişimde kalın, grup metinleri gönderin ve en sevdiğiniz resimleri, GIF'leri, emojileri, etiketleri, videoları ve sesli mesajları paylaşın.
Sohbet özellikleri (RCS)
Desteklenen operatörlerde Wi-Fi veya veri ağınız üzerinden mesaj gönderip alabilir, arkadaşlarınızın ne zaman yazdığını veya mesajınızı ne zaman okuduklarını görebilir, görüntüleri ve videoları yüksek kalitede paylaşabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Temiz, sezgisel ve konforlu tasarım
Anlık bildirimler, akıllı yanıtlar ve yepyeni bir tasarım, iletişimi daha hızlı ve daha eğlenceli hale getirir. Karanlık modda, Mesajları düşük ışıklı ortamlarda rahatça kullanabilirsiniz.
Kolay paylaşım
Doğrudan uygulamadan fotoğraf veya video seçin veya çekin ve kolayca paylaşın. Kişilerinize sesli mesajlar bile gönderebilirsiniz.
Daha zengin görüşmeler
Sesli mesajlar, emoji, çıkartmalar veya konumunuzu gönderin. Ayrıca Google Pay ile ödeme gönderip alabilirsiniz.
Güçlü arama
Artık konuşmalarınızda paylaşılan içeriğin daha fazlasını bulabilirsiniz: arama simgesine dokunun ve onlarla mesajlaşma geçmişinizi ve birbirinizle paylaştığınız tüm fotoğrafları, videoları, adresleri veya bağlantıları görmek için belirli bir kişiyi seçin.
Mesajlar, Android ™ 5.0 Lollipop ve sonraki sürümlerini çalıştıran cihazlarda desteklenir.

Messages Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    5.9.099 (Wyvern_RC10.phone_dynamic)

  • Publish Date:

    2020-05-06

  • Requirement:

    Android 5.0+