Gravity Rider

Gravity Rider

5 üzerinden 4.3 puan

Gravity Rider Hakkında

Moto yarış denemelerini yapın, yarış rakiplerinizi yenin, rekor sürede bitirin ve bisiklet binici şampiyonu olma yolunda ilerleyin. Aşırı motosiklet yarışları için bir motokros bisiklet, aşırı araba sürüş havasındaysanız bir yarış arabası veya hatta bir ATV yol bisikleti seçin.

Turbo hızlı hızda bitirmek için yarışın, ancak dikkat edin - moto sıçramaları, sıfır yerçekimi alanları, asfalt asansörler ve sürüklenme yolları size meydan okuyacak! Uzay bisikletinizi sabit tutmak için oynayın ve bu yol bisikleti denge beceri oyununda kaygan bir arabaya dönüşmeyin.

Gerçekçi motosiklet yarış motorunun gücünden yararlanın: köprüler inşa etmek için bloklar boyunca serbest düşüş, aşırı asfalt rampaları üzerinde denge ve diğer binicileri yenmek için tuzaklar ve denemeler üzerinde zıplayın.

Sürücü 3 rakibinize karşı turbo hızlı denemelerde yarışın. Asfaltta oynayın - skor tablolarına hakim olun ve hafif bisikletinizi uzay yarışı liginin aşırı zirvesine sürükleyin.

Güncellemeler için Facebook'umuzu takip edin: https: //www.facebook.com/GravityRiderGame
Bir sorunuz mu var? Support@vividgames.com adresinden bize ulaşın

Oyunu indirerek Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz: http://support.vividgames.com/policies

Gravity Rider Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.18.3

  • Publish Date:

    2020-03-02

  • Requirement:

    Android 5.0+