Emojidom stickers for WhatsApp free -WAStickerApps

Emojidom stickers for WhatsApp free -WAStickerApps

5 üzerinden 5 puan

Emojidom stickers for WhatsApp free -WAStickerApps Hakkında

7000+ eğlenceli çıkartmanın Emojidom koleksiyonu artık sohbet için WhatsApp çıkartmaları olarak kullanılabilir (WAStickerApps)!

Yüzlerce sevimli çıkartma ile bu ücretsiz WhatsApp çıkartmalar uygulamasının tadını çıkarın! Romantik bir aşk emojisi veya bir kalp çıkartması gönderin, doğum günü ile tebrik edin ve çiçek gönderin veya sadece günaydın veya iyi geceler öpün. Ayrıca yetişkinler ve sevenler için çıkartmalar, kahramanlar ve spor çıkartmaları (futbol, ​​beyzbol, basketbol ...),hayvanlar (kedi, köpek, panda, tek boynuzlu at ...) ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Süpermen ve orta parmak emojisi gibi favori çıkartmalarınızdan bazıları da burada.

- Yüksek görüntü çözünürlüğü
- Tek dokunuşla doğrudan WhatsApp'a gönder
- WhatsApp için çok çeşitli komik çıkartmalar
- Düzenli olarak yeni WhatsApp çıkartmaları ekliyoruz
- Arkadaşlarınız, kendilerine gönderdiğiniz WhatsApp için etiketleri kaydedebilir. Ayrıca WhatsApp etiket uygulamamızı nereden geldiklerini de bulabilirler.

Çıkartma koleksiyonumuzdan hoşlanıyorsanız, lütfen WhatsApp için çıkartmalarımızdan daha fazlasını gönderin! Teşekkür ederim :)

SSS

WhatsApp'a çıkartmalar nasıl eklenir (WAStickerApps)
1. Eklemek ve onaylamak istediğiniz etiket kategorisinin yanındaki "+" simgesine dokunun.
2. WhatsApp'ı açın, sol alt köşedeki gülen yüz simgesine ve ardından alttaki etiket simgesine dokunun. Etiket kategoriniz panelde görünecektir (saat ve yıldız simgelerinden sonra).

WhatsApp'tan çıkartma nasıl kaldırılır (WAStickerApps)
1. WhatsApp'ı açın, sol alt köşedeki gülen yüz simgesine ve ardından alttaki etiket simgesine dokunun.
2. Tüm etiket sekmelerinden sağda gösterilen "+" simgesine dokunun.
3. Üst kısımdaki "Etiketlerim" sekmesine dokunun ve çöp kutusu simgesini kullanarak herhangi bir kategoriyi kaldırın. Yanlışlıkla silinirse, böyle bir kategoriyi her zaman Emojidom uygulamasından tekrar ekleyebilirsiniz.

Çıkartma kategorilerim bazen WhatsApp'ta (WAStickerApps) kayboluyor
Cihaz üreticiniz pil ömrünü optimize etmeye çalışıyor olabilir ve yakın zamanda açılmayan uygulamalardan çıkartmaların kaybolması gibi bazı beklenmedik şeyler olabilir. Lütfen bu çözümü deneyin: Cihazınızın Ayarlar / Pil / "Emojidom çıkartmaları" na gidin ve "Optimize etmeyin" i seçin (farklı cihazlarda değiştiği için benzer bir kelime aramanız gerekebilir).

Yardım?
Bize hello@plantpurple.com adresine e-posta gönderin. Hızlı cevap veriyoruz.

Emojidom stickers for WhatsApp free -WAStickerApps Etiketleri

Emojidom stickers for WhatsApp free -WAStickerApps Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    2.11

  • Publish Date:

    2019-06-15

  • Requirement:

    Android 4.0.3+