chomp SMS

chomp SMS

5 üzerinden 3 puan

chomp SMS Hakkında

Stok Android SMS / MMS uygulamanıza ultra özelleştirilebilir bir alternatif mi istiyorsunuz?

Bugün senin günün. Şimdi 10 milyondan fazla güçlü chomp SMS devrimine katılın!

Chomp, bir dizi harika özellik ile birlikte gelir, özellikle bir şifre kilidi, gizlilik seçenekleri, planlanmış SMS göndericisi (hatırlatıcılar, doğum günü dilekleri),gönderirken bir metni durdurun, en üste pin favorileri, yedekleme, kara listeye alma / SMS engelleyici, imzalar, metin parçacıkları, hızlı cevap pop-up (kilit ekranında bile),çoklu seçim resim galerisi, çift sim, daha iyi MMS ve GRUP mesajlaşma ve çok daha fazlası ....

Ayrıca mesaj alırken sınırsız özelleştirme seçenekleri: bildirim LED renklerini, zil seslerini ve titreşim kalıplarını değiştirin. Chomp'ta ekran rengini, yazı tipi stilini, metin boyutunu ve arka plan duvar kağıdını da özelleştirebilirsiniz. Devam et biraz bling!

Ayrıca çeşitlilik (cilt tonu) dahil en yeni (2700+) Android, Twitter, Emoji One ve iOS tarzı emojiler. Sadece tercih ettiğiniz emoji stilini seçin, kolay!

Chomp SMS'i bugün deneyin! Çok özel.

Masaüstü bildirimleri ve yanıtları için Yappy, Pushbullet ve MightyText ile uyumludur.

Tüm chomp SMS özellikleri sonsuza kadar ücretsizdir. Bazen bir reklam görürsünüz veya reklamları sonsuza dek kaldırmak için yalnızca bir kez uygulama içi satın alma işlemi gerçekleştirmeyi seçebilirsiniz.

Destek, Bilgi Bankası ve Geri Bildirim @ https://chomp.uservoice.com

chomp SMS Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    8.21

  • Publish Date:

    2020-05-03

  • Requirement:

    Android 4.1+