Block Text, SMS, Spam Blocker - Key Messages

Block Text, SMS, Spam Blocker - Key Messages

5 üzerinden 5 puan

Block Text, SMS, Spam Blocker - Key Messages Hakkında

Temel Mesajlar, Android'in varsayılan metin mesajları uygulaması için yeni çağda zengin özellikli bir seçenektir.

Tuş Mesajlarına geçin. Daha fazla avantaj elde edin.

OTOMATİK SPAM FİLTRESİ
Android'de ödüllü ve en güçlü spam engelleyici. Numaralardan, numaralardan ve bilinmeyen gönderenlerden gelen spam iletileri otomatik olarak engeller. Makine öğrenimimiz, AI tabanlı teknolojimiz spam engellemeyi her gün daha iyi hale getiriyor.

METİN BLOKLEYİCİ
Ex GF / BF'nizdeki metinleri kolayca engelleyin. Önemli Mesajlar, Mobil numara, Gönderen başlığı, İçerik anahtar kelimesi ve Joker karakter kurallarına dayalı olarak metni engellemek için en güçlü seçeneklere sahiptir. Temiz gelen kutunuzdaki yalnızca istenen ve kullanışlı mesajları, yani Temel Mesajları görün.

DUPLICATION OLMADAN YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEME
Değerli iletilerinizi güvenli bir şekilde kendi Google Drive'ınıza yedekleyin. Yedekleme programını günlük, haftalık, aylık olarak otomatikleştirin. Eşsiz tekilleştirme teknolojimiz, yeni veya mevcut bir telefonda yedeklemeyi geri yüklediğinizde ileti çoğaltmasını önler. Engelle listesi ve İzin Ver listesi de yedeklenir. Sağlam ve sorunsuz SMS yedekleme ve geri yüklemenin keyfini çıkarın.

ORGANİZE SMS
Mesajlar, değişen gönderen başlığına göre akıllı bir şekilde gruplandırılır. Kişisel ve kuruluş SMS'lerini ayrı sekmelerde kolayca görün. Ayrıca önemli iletileri Yıldızlı olarak işaretleyebilir ve ayrı bir klasörde bulabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Anahtar Mesajlar önemli mesajlara öncelik vermek üzere tasarlanmıştır.

KARAKTER & SMS ŞARJ SAYACI
Gerçek zamanlı mesaj karakter sayısına ve kaç SMS için ücretlendirileceğinize bakın. Anahtar Mesajlar çok benzersiz ve kullanışlı bir özellik. Bilmeden para kaybetmeyin.

KOYU TEMA
Muhteşem ve çok düşünceli karanlık tema. Gözler için saf bir zevktir.

MMS UYUMLU
Diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine, Ana Mesajlar tamamen MMS uyumludur. Kolayca MMS gönderin ve alın.

ÇİFT SİM
Temel Mesajlar çift SIM ile sorunsuz çalışır. Hangi SIM'e SMS aldığınızı açıkça görün. Mesaj gönderirken SIM'i seçmek için kolay tasarım.

GÜÇLÜ ARAMA
Aradığınız içeriği kolayca bulun.

TEMİZ VE BASİT ARAYÜZ
Bir SMS uygulaması için en temiz ve basit arayüz. Yeni yaş mesajlaşma ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ve bunu en verimli şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

YÜKSEK PERFORMANS
Gelen Kutunuzda birkaç veya onbinlerce mesaj olsun, Temel Mesajlar uygulaması sorunsuz, sağlam ve güvenilir bir performans için titizlikle tasarlanmıştır.

Daha birçok özellik geliştirilme aşamasındadır. Önemli Mesajları deneyin. Bunu seveceksiniz.


---------------------------------------------
Tüm ticari markalar ilgili sahiplere aittir. Önemli Mesajlar daha önce Temiz Gelen Kutusu olarak biliniyordu.

Block Text, SMS, Spam Blocker - Key Messages Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    11.0.66

  • Publish Date:

    2019-07-25

  • Requirement:

    Android 5.1+