APUS Message Center—Intelligent management

APUS Message Center—Intelligent management

5 üzerinden 3.75 puan

APUS Message Center—Intelligent management Hakkında

APUS Mesaj Merkezi android için en iyi ücretsiz birleşik mesajlaşma app biridir. SMS, WhatsApp, Gmail ve 3. taraf uygulamalarından gelen tüm iletileri birleştirmeye ve yönetmeye yardımcı olur. Mesaj yönetimi, bildirim yönetimi, iletişim yöneticisi, çevirici ve çağrı kaydı içerir. Size tamamen sorunsuz bir deneyim getirecek.

Her türlü mesajı (SMS, WhatsApp, Gmail, Yahoo mail ve 3. taraf uygulamalar) yönetmekle kalmaz, aynı zamanda kişilerinizi kolayca bulabilir ve telefon görüşmesi yapabilir veya yeni APUS Mesaj Merkezi'nde arama günlüğünüzü görüntüleyebilirsiniz. Gerekli tüm fonksiyonları kavramak için sadece bir uygulamaya ihtiyacınız vardır.

Her zaman SMS, WhatsAppp, Facebook Messenger vb. Arasında atlıyorsanız, lütfen şimdi APUS Mesaj Merkezi'ni deneyin! APUS Mesaj Merkezi size daha akıllı, daha kolay ve daha akıllı bir deneyim sunar.

Ana Özellikler:


Management Mesaj Yönetimi (Çift SIM Desteği)

APUS Mesaj Merkezi yalnızca SMS, WhatsApp, Facebook ve anlık mesajlar gibi ücretsiz metin hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda Gmail gibi e-posta uygulamaları da sağlar. APUS Message Center, SMS için çift SIM cihazını tamamen destekler, böylece önemli mesajları kaçırmazsınız. Ayrıca, çift SIM karttan kişi ve mesaj metinleri aramak da kolaydır.

▷ İletişim Yöneticisi

APUS Message Center'da, bir kişinin birden fazla sosyal bilgisini bulabilir ve istediğiniz uygulamaya sürükleyerek bunlarla bağlantı kurabilirsiniz. Örneğin. SMS, Çevirici, Hat, WeChat, WhatsApp, Telgraf, Viber, vb.
Management Bildirim Yönetimi

APUS Message Center ayrıca bildirim yöneticisi de sağlar. Hatalı bildirimlerinizi bildirim çubuğunuzdan temizler ve dağınık bildirimlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

▷ Telefon Görüşmesi

Cevapsız bir aramayı kontrol ettikten veya birisiyle sohbet ettikten sonra, doğrudan telefon görüşmesi yapabilir ve APUS Message Center'da arama günlüğünüzü görüntüleyebilirsiniz.

▷ Grup Mesajlaşma

Siparişsiz bildirim çubuğunuzdan bıktınız mı? APUS Message Center'ı şimdi deneyin, APUS Message Center'ı kullanarak istediğiniz herhangi bir bildirimi (Gmail, WeChat, WhatsApp, Skype, Facebook messenger, anında mesajlaşma, vb.) Kontrol edebilirsiniz. Tüm bildirimleri her zaman tek bir noktada daha kolay ve rahat bir şekilde okuyabilmeniz için düzenleyecektir.

▷ Hızlı Yanıt

SMS veya WhatsApp'tan yeni bir mesaj olduğunda, bildirimi görüntülemenizi hatırlatan bir mesaj balonu açılır. Ardından, mevcut uygulamadan çıkmadan açılır bildirim balonundan SMS ve WhatsApp mesajlarını okuyabilir ve yanıtlayabilir ve mesajı doğrudan yanıtlayabilirsiniz.

Messages Mesajlar için Düzenli Hatırlatma

Bildirim çubuğu her gün çok fazla bildirim gönderir, ya bazı önemli mesajları kaçırırsanız? Endişelenmeyin, APUS Message Center size her zaman şu uygulamalardan gelen mesajları hatırlatır: Mesajlar, Çağrı, WeChat, Gmail, WhatsApp, Facebook messenger, Twitter, Snapchat, Skype, Tinder vb.

Önemli aramaları veya okunmamış mesajları (SMS, Gmail, Yahoo posta, sosyal medya uygulamaları bildirimi) asla kaçırmazsınız!

▷ Kolay Arama

Sadece bir saniye içinde, anahtar kelimeler girerek bildirimleri, Mesajlar, SMS, Kişiler, Aramalar, e-posta (Yahoo posta ve Gmail gibi) bulabilirsiniz. Tüm mesajlar ve kişiler tek bir uygulamada toplanır.

APUS Mesaj Merkezi, android için akıllı, basit, kolay ve hızlı bir mesajlaşma ve mesaj yönetim aracıdır, SMS ve 3. taraf uygulama mesajları gibi tüm mesajları toplamaya gelir. Kişi yöneticisi, telefon görüşmesi, düzenli bildirimler, çift sim desteği, hızlı yanıt, grup mesajlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Şu anda APUS Message Center tarafından desteklenen konuşma uygulamaları şunları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir: WhatsApp, Zam, Facebook, Facebook Messenger, Gmail, Yahoo Mail, Instagram, Twitter, Snapchat, Wechat, QQ, Skype, LinkedIn, Imo, Kakao, VK, Tinder, Yandex postası, Hangouts ve daha fazlası.

Bize Ulaşın:
- Facebook: http://www.facebook.com/APUSGROUP
- Twitter: https://twitter.com/apusgroup
- Posta: apusmsgcenter@gmail.com
- Resmi web sitesi: http://www.apusapps.com

APUS Message Center—Intelligent management Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    3.4.5

  • Publish Date:

    2019-08-16

  • Requirement:

    Android 4.4+