Angry Birds

Angry Birds

5 üzerinden 5 puan

Angry Birds Hakkında

Angry Birds AR'da çalınan yumurtaları kurtarmak için Red, Chuck, Bomb ve Blues'a katılın: Mobil Artırılmış Gerçeklik (AR) macerası olan Domuzlar Adası! Açgözlü yeşil domuzların 70'ten fazla eğlence dolu seviyede (daha fazlası ile) tatil yaptığı uzak adayı keşfedin. İnanılmaz derecede gerçekçi karakterleri, tüm oyunla birlikte, gerçek ortamınıza yerleştirilmiş ve Angry Birds'ü daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirebilirsiniz. Maksimum yıldız kazanmak ve çalınan yumurtaları almak için yapılarını en muhteşem şekilde yok ederek, adanın ormanı, çölü ve ayaz saklanma yoluyla parti şehrine gidin. İster evinizde, ister ofisinizde veya dışarıda parkta olun, gerçek ortamınızdaki gibi görünen yapılarda en sevdiğiniz Angry Birds'ü ateşlemek için sapanı kendi ellerinize alın.

AR ile, zayıf öğeleri bulmak, en iyi doğruluk için farklı açıları belirlemek ve yeşil domuzları ele geçirmek, daha fazla puan kazanmak ve daha fazla kilidini açmak için gizli sürprizleri ortaya çıkarmak için kendi ortamınızdaki nesnelerin üzerine yerleştirilmiş yapıların etrafında fiziksel olarak dolaşabilirsiniz. içeriği. Oyunu, alanınıza uyacak ve deneyiminizi özelleştirecek şekilde büyük veya küçük yapabilirsiniz. Maceraya bugün başlayın!

Yardıma ihtiyacım var? Destek sayfalarımızı ziyaret edin veya bize bir mesaj gönderin! https://support.rovio.com/

Kullanım Koşulları: https://www.rovio.com/terms-of-service
Gizlilik Politikası: https://www.rovio.com/privacy

Bu oyun şunları içerebilir:
- 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar.
- Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli ile oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen doğrudan internet bağlantıları.
- Rovio ürünlerinin ve ayrıca belirli ortakların ürünlerinin reklamları.
- Uygulama içi satın alma yapma seçeneği. Fatura ödeyen kişiye daima önceden danışılmalıdır.
- Bu uygulama internet bağlantısı gerektirebilir ve sonraki veri aktarım ücretleri uygulanabilir. İlk indirme işleminden sonra ek içerik indirilir ve bu veri ücretlerini içerebilir.

Angry Birds Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.1.2.57453

  • Publish Date:

    2019-10-29

  • Requirement:

    Android 7.1+